NAJNOVIJE

Predstavljen pretisak i kritičko izdanje Artikula u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici

Dana 31. listopada 2017., kada se obilježava Dan reformacije, u predvorju Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu predstavljen je pretisak i kritičko izdanje Artikula, koje su priredili Blanka Ceković, Ivana Eterović, Tanja Kuštović i Mateo Žagar. Skupu su se obratili predstavnici izdavača: dr. sc. Peter Kuzmič, dekan Visokog evanđeoskog učilišta u Osijeku i dr. sc. Tatijana Petrić, ravnateljica Nacionalne knjižnice u Zagrebu. Knjigu su predstavili urednik izdanja prof. dr. sc. Mateo Žagar, recenzentica izdanja akademkinja Anica Nazor, akademik Josip Bratulić i dr. sc. Stanko Jambrek. Više o tome možete pročitati ovdje.

15. 12. 2017.